High-tech logistika

Špičkové provedení služeb pro High-Tech průmysl.

Zvyšující se požadavky v oblasti kvality při současném tlaku na snižování nákladů včetně urychlování zavádění výroby jsou hlavními výzvami vysoce dynamického prostředí oboru High-Tech. Jsme kompetentními partnery v oblasti logistiky s aktivitami po celém světě, díky tomu optimalizujeme váš proces dodávek surovin a zboží vždy s ohledem na vaše zvláštní požadavky bez ohledu na to, zda se jedná o standardní požadavky nebo řešení šitá na míru.

K tomu, abychom pro vás nachystali optimální řešení, se naši odborníci v oblasti High-Tech Cluster zabývají aktuálními tématy jako je digitální bezpečnost, viditelnost v reálném čase, internet věcí (IOT), inteligentní a propojená logistika a vlivy těchto faktorů a jejich perspektivy v oblasti řešení zásobování a dodávek. Poskytujeme kompletní servis v oblasti logistiky, proto sledujeme celý proces dodávek zboží a surovin: od surovin až po recyklaci.

Výhody pro zákazníky

Každé řešení se orientuje v souladu s individuálními požadavky našich zákazníků. Jako partner v oblasti logistiky v oboru High-Tech vám zaručujeme kromě bezpečnosti, transparentnosti a spolehlivosti optimální přístup k vašim požadavkům. Přehled výhod pro vás:

  • transparentnost a spolehlivost
  • bezpečnost
  • zkušenosti
  • inovace

Perfektní zpracování procesů, dlouholeté zkušenosti, rozsáhlé know-how v oblasti High-Tech a výhody akcionáře sítě TENESO z nás dělají optimálního partnera.

Portfolio služeb

Pro podrobné informace o našem portfoliu služeb přejděte kurzorem na požadované místo.

Kontaktní osoba pro oblast High-Tech

Alexander Horak

Alexander Horak, Business Development High-Tech Industries

Wiener Strasse 26, 2326 Maria Lanzendorf

T +43.1.79799.7550

High-Tech Případové Studie