Koncern

Krátký portrét Gebrüder Weiss.

S cca 6 500 pracovníky, 150 vlastními firemními pobočkami a předběžným ročním obratem 1,36 miliardy EUR (předběžně 2016) se společnost Gebrüder Weiss řadí k vedoucím přepravním a logistickým poskytovatelům v Evropě.

Pod hlavičkou Gebrüder Weiss Holding AG se sídlem v Lauterachu (Vorarlbersko) sdružuje společnost vedle svých hlavních oborů činnosti pozemní přepravy, letecké a námořní dopravy a logistiky i řadu efektivních speciálních řešení a dceřiných společnost – mimo jiné logistické poradenství x|vise, tectraxx (oborový specialista pro high-tech podniky), inet-logistics (softwarová řešení managementu přepravy TMS), dicall (telefonní služby, consulting, telemarketing), Railcargo (železniční přeprava) a balíkovou službu Gebrüder Weiss, společníka rakouské DPD. Toto spojení nám umožňuje rychle a pružně reagovat na potřeby zákazníků.

Se širokým spektrem ekologických, ekonomických a sociálních opatření je dnes rodinná společnost, jehož historie v oboru dopravy sahá více než 500 let do minulosti, i čelním představitelem trvale udržitelného rozvoje.

Kdo jsme, co děláme a za čím si stojíme: To ukazuje náš film