Skladová logistika a fulfillment

Prověřené systémy, flexibilní řešení a nejvyšší úroveň vývoje.

Jako poskytovatel služeb s přidanou hodnotou v oboru skladové logistiky a fulfillmentu Vám nabízíme kompletní balíček služeb v oblasti vyřizování objednávek:

Staráme se o skladování, včetně správy šarží, sériových čísel a datumů minimální trvanlivosti, přípravy zboží k odběru, balení (pick & pack), distribuce, reverzní logistiky služeb na míru. Díky outsourcingu Vaší skladové logistiky a procesů fulfillment dosáhnete nových standardů ve flexibilitě a efektivitě a můžete se plně soustředit na Váš hlavní obor činnosti.

Naši pracovníci zajistí optimální tok zboží na našich vysoce moderně vybavených pobočkách a za rok tak vyřídí okolo 1,8 mil. interních objednávek skladu. Naše vyspělé IT nástroje rozhodující měrou přispívají k flexibilitě a efektivitě našich procesů a navíc jsou kompatibilní s nejrůznějšími systémy.

Ukážeme Vám, jak díky outsourcingu můžete získat novou flexibilitu, z fixních nákladů udělat náklady variabilní, zvýšit svou efektivitu při nízkých investicích a podchytit sezónní výkyvy.

Naši experti Vám rádi poradí!

Případové studie - Tridonic: klikněte zde!

Případové studie - Tridonic

Případové studie - Kästle: klikněte zde!

Případové studie - Kästle