East plus

Váš specialista na Hedvábné stezce: přepravy do zemí Střední Asie a Kavkazu

Gebrüder Weiss East plus destinace

Hledáte specialistu na přepravy do Ruska, Střední Asie a na Kavkaz? Oddělení Gebrüder Weiss East plus je expertem na pozemní přepravy do těchto oblastí – a toto provádí již 20 let. I vy můžete profitovat z toho, že máme již dávno prověřené cesty a partnerskou síť. Naši zaměstnanci v pobočkách těchto zemí jsou rodilými mluvčími, a tudíž znají místní legislativu, jazyk i kulturu.

Mezi tyto destinace patří: Afghánistán, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Írán, Irák, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Mongolsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán, Turecko, Ukrajina a Uzbekistán. 
Naše pevně utkaná síť Gebrüder Weiss poboček a prověřených partnerů zajistí špičkovou kvalitu přeprav vašich zásilek jak sběrným systémem, tak i přikládkou nebo celovozy.

Každá země má svoje specifika, která je nutné znát pro celní odbavení a bezproblémovou přepravu. Odborníci ze společnosti Gebrüder Weiss zajistí vše pro konvoj, prověří bojkotní listinu, zajistí speciální povolení a ví, co je třeba dodat a znát, aby přeprava byla úspěšná.

Kontakt

Potřebujete další informace?

Kontaktujte nás: http://www.gw-world.cz/vas-kontakt-na-gebruder-weiss/
T +420.224.726.252

Referenční projekty