Námořní doprava

Spolehlivě na cestě přes moře.

Ať jde o náklad kontejnerů nebo speciální transport: jako osvědčený poskytovatel služeb v námořní přepravě uskutečníme Vaše transporty profesionálně a rychle přes každý požadovaný přístav po celém světě.

Na důležitých trasách si Gebrüder Weiss sjednává se strategickými partnery fixní kapacity, což umožňuje praxí osvědčenou garanci nákladového prostoru. Sledování zboží pomocí nejmodernějších IT systémů a jednotné standardy kvality zaručují našim zákazníkům vysokou transparentnost a jistotu plánování.

Mimoto Vás informujeme o všech rámcových podmínkách – týkajících se zejména celního odbavení a pojištění přepravy – a pomáháme Vám při obstarání všech potřebných dovozních a vývozních dokumentů. Celý proces realizace Vaší přepravy je tak řízen z jednoho místa odborníky na námořní přepravu u Gebrüder Weiss.

Otázky, týkající se cílových destinací, možných způsobů přepravy, doby trvání transportu až do místa určení, či vznikajících nákladů Vám rádi zodpovíme osobně.

GWConsolution
Kromě zajištění Vašich sběrných zásilek z celého světa můžeme nabídnout naše přímé sběrné boxy s pravidelným týdenním odplutím z hlavních čínských přístavů přímo do našich skladů v Jenči u Prahy a Ostravě. V současné chvíli nabízíme přímý LCL servis z těchto přístavů: Kaohsiung, Hongkong, Shenzen/Yantian, Ningbo, Shanghai, Xiamen, Busan, Kobe.

Kontaktujte nás!

Verifikace hrubé hmotnosti námořních kontejnerů dle směrnice SOLAS

Očekávané omezení provozu v přístavu Hamburk ve dnech 7.-8.7.2017 - čtěte více zde

Nový produkt námořní sběrné služby GW