Letecká přeprava

Letecké nákladní přepravy Gerbüder Weiss: spolehlivé a flexibilní

Vaše zásilky jsou u nás v nejlepších rukách bez ohledu na požadovanou přepravní vzdálenost. Naši specialisté s pomocí nejmodernejších IT technologií nepřetržitě zajišťují, aby Vaše zásilky byly doručeny do kterékoli části světa vždy bezpečně, v požadovaných termínech a co nejvýhodněji.

Denně operujeme ty nejdůležitejší letecké uzly a na Vaše zásilky dohlíží místní specialisté přímo v dané destinaci. Zároveň jsme vzhledem k průběžnému sledování průběhu přepravy schopni zajistit nejvyšší možnou bezpečnost Vašich zásilek.

Mimoto Vás informujeme o všech rámcových podmínkách – týkajících se zejména celního odbavení a pojištění přepravy – a pomáháme Vám při obstarání všech potřebných dovozních a vývozních dokumentů. Celý proces realizace Vaší přepravy je tak řízen z jednoho místa odborníky na leteckou přepravu u Gebrüder Weiss.

Otázky, týkající se našich služeb, dostupných destinací a možných způsobů přepravy, doby trvání přepravy až do místa určení, či vznikajících nákladů Vám rádi zodpovíme osobně.

Kontaktujte nás!